PROGRAM

Otwarcie festiwalu

Uroczyste otwarcie festiwalu odbędzie się w sali kominkowej 13muz, na 1. piętrze.

Piątek 23. Października, g.20:33, 13muz, wstęp wolny
 

Wystawy

Wernisaże wystaw odbędą się zaraz po ceremonii otwarcia festiwalu.
W dniu wernisażu wystawy można oglądać do 23:33. W kolejne dni od 12:13 do 22:33.
Wystawy będą dostępne w godzinach pracy galerii do 30 Listopada 2015.

Piątek 23. Października, g.20:33, 13muz, na wszystkie wystawy wstęp wolny

re_manufact

Więcej na temat koncepcji wystawy: tutaj
Brendan Dawes - Six Monkeys
Ben Lauber - Szczecin Concrète
Humatic - ManuFact
FELD - Glow
Matthias Fritsch - Technoviking
Betty Riekmann, Michael Helmbrecht - A Morphing Frank Stella
Onformative - Light Topography
Sebastian Bausdorf - UV Reactive Pens
Mark Formanek, Datenstrudel - Standard Time
Susanne Schuda - The Schudas
Universal Interaction - Digital Ghosts
Zlatan Filipovic - PointOfViewSharjahVantagePoint
Studio Spektral - 1984-2014 retrospective

digital_art_now

Wystawa konkursowa - wernisaże zwycięzców konkursu kuratorskiego
Joanna Bonder - Lina
Chiara Passa - Talking in String
Marek Sitko - Personal Zone
Ola Zielińska - bez właściwości wartości

PIKSEL Satellite Event

Gisle Frøysland, Maite Cajaraville - From DNA to NSA
 

Koncerty

BAASCH

Więcej informacji - tutaj
Piątek 23. Października, g.20:33, 13muz, wstęp wolny

RUN DOM

Więcej informacji - tutaj
Piątek 23. Października, g.22:33, Elefunk, wstęp wolny

Gisle Froysland & John Hegre - Hammer & Chisel

Koncert z uczestnikami warsztatów
Sobota 24. Października, g.19:33, 13muz, wstęp wolny

Gisle Froysland & John Hegre - Hammer & Chisel

Więcej informacji - tutaj
Sobota 24. Października, g.20:33, 13muz, wstęp wolny

Audun Eriksen - DIY with Audun Eriksen

Więcej informacji - tutaj
Sobota 24. Października, g.21:33, 13muz, wstęp wolny
 

Warsztaty

on/off_reuse

Prowadzą: Michael Helmbrecht i Norman Schlüter
Więcej informacji - tutaj
1. część - Piątek 23. Października, g.14:13, 13muz, wstęp wolny - rejestracja!

2. część - Sobota 24. Października, g.11:33 oraz 15:33, 13muz

Open kitchen: an experiment in food and data

Prowadzi: Karyn Riegel
Więcej informacji - tutaj
Sobota 24. Października, g.15:13, 13muz, wstęp wolny - wymagana rejestracja!

Hammer & Chisel

Prowadzą: Gisle Froysland & John Hegre
Więcej informacji - tutaj
Sobota 24. Października, g.15:13, 13muz, wstęp wolny - wymagana rejestracja!
 

Spotkania

Debata Design(ing) Future

Prowadzi: Bartek Otocki
Z udziałem: Dato Mahadzir Lokman, William Phuan, Manuel Alcala, Kazimierz Monkiewicz, Krzysztof Soska, Felix Hardmood Beck, Regina Tetens, Gisle Frøysland, Pichaya Aime Suphavanij, Umesh Maddanahalli, Piotr Zawojski, Ked Olszewski
Więcej informacji tutaj
Piątek 23.10, g.13:33, Akademia Sztuki, wstęp wolny

Pokaz filmów
The Best of Ars Electronica Animation

Prowadzi: Piotr Zawojski
Sobota 24. Października, g.14:33, 13muz, wstęp wolny